اهمیت وبسایت در کسب و کار

امروزه طبق آمار به دست آمده، 2 درصد از سهم خرده فروشی در کشور از طریق سرویس‌های آنلاین انجام می‌شود در نتیجه شما باید اهمیت وبسایت در کسب و کار خود را بدانید.
ما در این مقاله قصد داریم سوالات شما را که در رابطه با اهمیت وبسایت در  کسب و کار شما را پاسخ دهیم و شما را بیشتر با کسب و کارهای دیجیتال آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا با یک آمار کلی از دنیای دیجیتال بحث خود را شروع کنیم.
31 هزار سرویس آنلاین در اینستاگرام، تلگرام و سایت ثبت شده است (معتبر و غیرمعتبر)
یکی از دلایلی که باعث شاهد افزایش فروش آنلاین در سال های اخیر نبوده ایم این بود که مردم بیشتر تمایل به خرید فیزیکی دارند تا آنلاین.
سهم ایران از فروش آنلاین و کسب و کارهای دیجیتال از سایر کشورها کمتر میباشد. پس میتوان نتیجه گرفت که هنوز کسب و کارهای آنلاین و دیجیتال در ایران نوپا میباشد و جای پیشرفت دارد.
و اما پس از شیوع ویروس کرونا که تحول بزرگی در عرصه دیجیتال و تکنولوژی ایجاد شد شاهد رشد چندین صدبرابری فروش آنلاین بودیم.
ویروس کرونا باعث شد مردم با کسب و کارهای دیجیتال کار کنند و با آنها آشنا شدند. به دلیل این بیماری مردم تمایلی به خرید فیزیکی نداشتند و همین تمایل باعث شد که به کسب و کار دیجیتال رو بیاورند.
پس از شیوع ویروس کرونا میزان تراکنش‌های اینترنتی 284درصد و از نظر تعداد 52درصد نسبت به سال قبل رشد کرده است.
این بیماری باعث رشد درصد بالایی در بسیاری از کسب و کارها شد.
کسب و کارهای آنلاین شامل فضای مجازی هم میشود مانند تلگرام، اینستاگرام و… اما این نوع کسب و کارهای عمر خیلی کمی دارند و رقابت در این حوزه زیاد است و مردم به این فضاها اعتماد کاملی ندارند و روز به روز اپلیکشن های بیشتری اضافه می‌شود.
پس اگر در اینستاگرام یا تلگرام برای خود کسب و کاری دارید حتما به فکر ارتقای کسب وکار خود باشید. برای ارتقای کسب و کار خود نیاز به یک وبسایت دارید.
شما در اولین قدم برای راه اندازی کسب و کار آنلاین نیاز به یک سایت معتبر دارید که شامل یک دامنه و هاست میباشد و با طراحی ui  و  ux میتوانید فروشگاه خود را اختصاصی کنید و از دیگران متمایز بشوید.
با تحقیقاتی که انجام شد مطمئنم شما هم اگر صاحب کسب و کار باشید الان میخواهید که به آنلاین تغییر بدهید. و یا اگر هیچ کسب و کاری ندارید مطمئنا میخواهید به صورت آنلاین شروع کنید.

تاثیر وب‌سایت در فروش؟ آیا با راه اندازی یک وبسایت و فروشگاه آنلاین میتوانم فروش خود را چندبرابر کنم؟ چگونه؟

قاطعانه می‌توان گفت راه‌ اندازی یک فروشگاه اینترنتی برای فروشگاه خود یا راه اندازی یک وبسایت برای معرفی کسب و کار خود می‌تواند فروش شما را چندین برابر و باعث برند شدن کسب و کار شما شود. معتبرترین دلیل که میتوان برای افزایش فروش شما با یک وب سایت گفت این است که مردم راحت طلب هستند و راحتی و تنوع محصولات برایشان مهم است و البته دسترسی در تمام لحظات یکی از دلایل دیگر مییاشد.
شما با طراحی یک وب سایت این امکان را به مشتریان خود میدهید که در هر مکان و هر زمانی بتوانند از شما خرید و از محصولات شما دیدن کنند. این کار باعث میشود که اگر مشتری شما آن محصول را نیاز هم نداشته باشد به صورت ناخودآگاه آن محصول را خرید میکند یا بخواهیم به طور دیگر نگاه کنیم این است که مردم نیاز دارند ولی نمیدانند چه چیزی و یا چه محصولی میتواند نیاز آنها را برطرف کند. شما با طراحی یک وبسایت میتوانید تمام این دسترسی ها را به مشتری خود بدهید و مشتری شما میتواند نیاز خود را به راحت ترین شکل برطرف کند.
طیق گزارشاتی که در بالا آوردیم دیدید که بعد از شیوع ویروس کرونا مردم بیشتر به سمت دنیای دیجیتال روی آورده اند و همین باعث شناخته شدن خریدهای آنلاین در ایران شد.

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*